Liczniki

I am a
Violet

What Flower
Are You?

Kategorie: Wszystkie | inne | kartki | moje hafty
RSS
niedziela, 11 kwietnia 2010
Ku czci pamieci ofiar 10 kwietnia 2010

poniedziałek, 30 listopada 2009
kartki na Boże Narodzenie

Oj trudno być systematyczną gdy ciągle brakuje kasy...

kartki :D :
i druga w trakcie tworzenia:

piątek, 23 października 2009
Halloween, dekoracje

Organizujemy imprezę Halloween'ową 31go a to już prawie za tydzień. Oczywiście wszyscy zaproszeni mają obowiązek się przebrać :) Wzięłam się z tej okazji do wykonania dekoracji i na pierwszy rzut idą pająki, mały:

mały pająk

 

i duży:


duży pająk

więcej wkrótce :)

środa, 30 września 2009
Dzień chłopaka

Podarowałam mojemu kochanemu chłopakowi moje serce :)

Środek

zamknięte

sobota, 29 sierpnia 2009
kartka urodzinowa

Zrobiłam kartkę, niestety zdjęcie nie oddaje w 100% jej wyglądu, np. kwiat naprawdę jest w kolorze intensywnego różu. Ostatnio przychodzi mi do głowy wiele pomysłów, ale jest problem z wykonaniem ponieważ brakuje mi materiałów i pieniędzy.. ale za to od września będzię mieszkać razem z moim chłopakiem :) spełnienie marzeń :D

piątek, 14 sierpnia 2009
zakupki :)

Kilka dni temu zauważyłam że w jedynym sklepie w moim mieście z akcesoriami do haftu jest wyprzedaż i nie mogłam się powstrzymać by nie kupić sobie 3 nici (chyba są to nici gobelinowe ?) i kanwy. Nici kosztowały 0,99zł (z 2,20zł:), zamierzam je wykorzystać do dekoracji butelki :) zamiast ciemnego fioletu ( na zdj wyszedł ciemny burgund) chciałam kupić brąz ale już nie było.
a oto ja w trakcie wyszywania :)


wtorek, 11 sierpnia 2009
Motywy morskie

Dziś prezentuję haft, który nie jest jeszcze skończony, a robię go już od bardzo dawna. Potrafiłam siedzieć przy nim dniami i nocami po czym nie wracać do niego przez kilka miesięcy ;) Ale mam zamiar go skończyć :) Brakuje mu jeszcze 2 kolorów i backstitch'a. Był on moim pierwszym haftem, a motywy morskie nie są przypadkowe, ponieważ je uwielbiam :)niedziela, 09 sierpnia 2009
Przeprowadzka i ponowne powitanie :)

Przeniosłam blog z Tumblr'a ponieważ dostępne tam szablony nie miały funkcji na których mi zależało. Także witam na moim blogu :) mam zamiar go poświęcić mojej pasji, którą jest haft krzyżykowy ale pewnie zamieszczę tu jeszcze parę innych ciekawych rzeczy :) Zapraszam do komentowania, mam parę ulubionych blogów związanych z haftem, które odwiedzam regularnie ale chciałabym zobaczyć też prace innych, których jeszcze nie widziałam, także zapraszam serdecznie do wpisywania też swoich stron :)


To było dość zabawne już na samą myśl wyhaftowania tego kibelka ;P poza tym bardzo lubię te małe hafciki Moments.


Troche kiepska jakość zdjęcia ale do nastepnych zdjęć zamierzam pożyczyć aparat mojego chłopaka.